Selecteer een competitie
  • Selecteer een competitie clubs_comp/competities/meer-comps
  • Eredivisie clubs_comp/competities/comp/eredivisie
  • Jupiler League clubs_comp/competities/comp/jupiler-league
  • Eredivisie Vrouwen clubs_comp/competities/comp/eredivisie-vrouwen
  • KNVB Beker clubs_comp/competities/comp/knvb-beker
  • Zaalvoetbal clubs_comp/competities/comp/zaalvoetbal
  • Zaterdag / zondag 2e divisie clubs_comp/competities/comp/zaterdag-zondag-2e-divisie
  • Zaterdag 3e divisie mannen Poule A clubs_comp/competities/comp/zaterdag-3e-divisie-mannen-poule-a
  • Zondag 3e divisie mannen Poule B clubs_comp/competities/comp/zondag-3e-divisie-mannen-poule-b
  • Zaterdag topklasse vrouwen clubs_comp/competities/comp/zaterdag-topklasse-vrouwen
  • Hoofdklasse zaterdag mannen Poule A clubs_comp/competities/comp/hoofdklasse-zaterdag-mannen-poule-a
  • Hoofdklasse zaterdag mannen Poule B clubs_comp/competities/comp/hoofdklasse-zaterdag-mannen-poule-b
  • Hoofdklasse zondag mannen Poule A clubs_comp/competities/comp/hoofdklasse-zondag-mannen-poule-a
  • Hoofdklasse zondag mannen Poule B clubs_comp/competities/comp/hoofdklasse-zondag-mannen-poule-b
  • Hoofdklasse zaterdag vrouwen Poule A clubs_comp/competities/comp/hoofdklasse-zaterdag-vrouwen-poule-a
  • Hoofdklasse zondag vrouwen Poule B clubs_comp/competities/comp/hoofdklasse-zondag-vrouwen-poule-b
  • Onder 19 competitie eredivisie clubs_comp/competities/comp/onder-19-competitie-eredivisie
  • Onder 19 1e divisie hoog clubs_comp/competities/comp/onder-19-1e-divisie-hoog
  • Onder 19 1e divisie laag clubs_comp/competities/comp/onder-19-1e-divisie-laag
  • Onder 17 competitie eredivisie clubs_comp/competities/comp/onder-17-competitie-eredivisie
  • Onder 17 1e divisie hoog clubs_comp/competities/comp/onder-17-1e-divisie-hoog
  • Onder 17 1e divisie laag clubs_comp/competities/comp/onder-17-1e-divisie-laag
  • Onder 16 Poule A clubs_comp/competities/comp/onder-16-poule-a
  • Onder 16 Poule B clubs_comp/competities/comp/onder-16-poule-b
  • Onder 15 competitie eredivisie clubs_comp/competities/comp/onder-15-competitie-eredivisie
  • Onder 15 competitie 1e divisie Poule A clubs_comp/competities/comp/onder-15-competitie-1e-divisie-poule-a
  • Onder 15 competitie 1e divisie Poule B clubs_comp/competities/comp/onder-15-competitie-1e-divisie-poule-b
  • Onder 14 Poule A clubs_comp/competities/comp/onder-14-poule-a
  • Onder 14 Poule B clubs_comp/competities/comp/onder-14-poule-b
  • Onder 14 Poule C clubs_comp/competities/comp/onder-14-poule-c
  • Onder 13 competitie Poule A clubs_comp/competities/comp/onder-13-competitie-poule-a
  • Onder 13 competitie Poule B clubs_comp/competities/comp/onder-13-competitie-poule-b
  • Reservecompetitie Poule A clubs_comp/competities/comp/reservecompetitie-poule-a
  • Reservecompetitie Poule B clubs_comp/competities/comp/reservecompetitie-poule-b
Selecteer hier de gewenste competitie

Zondag 3e divisie mannen Poule B

Uitslagen
Programma
Stand
26-02 14:30
Be Quick 1887-HBS
3-1
25-02 18:00
Jong FC Den Bos...-Magreb '90
2-3
19-02 14:30
OFC-Quick'20
0-1
19-02 14:30
Be Quick 1887-Hercules
1-2
19-02 14:00
Magreb '90-Westlandia
2-11
19-02 14:00
HBS-HSC '21
3-4
19-02 14:00
OJC Rosmalen-UDI'19/Beter Be...
1-1
19-02 14:00
Juliana '31-De Dijk
3-2
18-02 19:30
EVV-JVC Cuijk
1-1
18-02 18:00
Jong Achilles'2...-Dongen
2-3
04-03 18:00
Jong FC Den Bos...-Jong Achilles'2...
04-03 19:00
OJC Rosmalen-EVV
05-03 14:00
De Dijk-Quick'20
05-03 14:00
Westlandia-Jong De Graafsc...
05-03 14:00
HBS-OFC
05-03 14:00
Juliana '31-JVC Cuijk
05-03 14:30
Magreb '90-Be Quick 1887
05-03 14:30
Dongen-Hercules
05-03 14:30
HSC '21-UDI'19/Beter Be...
08-03 19:30
UDI'19/Beter Be...-Jong Achilles'2...
P
G
1.De Dijk
53
23
2.Westlandia
52
23
3.Dongen
47
23
4.Be Quick 188...
41
22
5.Quick'20
39
21
6.Hercules
37
23
7.HSC '21
33
22
8.EVV
31
21
9.OJC Rosmalen
31
23
P
G
10.OFC
29
22
11.JVC Cuijk
28
22
12.HBS
26
22
13.Juliana '31
22
22
14.Jong Achille...
22
23
15.Jong De Graa...
21
22
16.UDI'19/Beter...
18
20
17.Magreb '90
16
21
18.Jong FC Den ...
16
23

Zaterdag 3e divisie mannen Poule A

Uitslagen
Programma
Stand
25-02 17:00
Harkemase Boys-ONS Boso Sneek
1-0
25-02 15:00
Quick Boys-Jong FC Volenda...
2-3
25-02 14:30
Capelle-VVOG
1-0
25-02 14:30
Rijnsburgse Boy...-IJsselmeervogel...
4-3
25-02 14:30
Scheveningen-Rijnvogels
3-0
18-02 15:00
Jong Almere Cit...-IJsselmeervogel...
2-2
18-02 14:30
VVOG-Jong FC Groning...
0-0
18-02 14:30
Huizen-DVS '33 Ermelo
1-5
18-02 14:30
Capelle-Jong FC Volenda...
1-1
18-02 14:30
ODIN 59-FC Lisse
1-0
28-02 20:00
DVS '33 Ermelo-Capelle
28-02 20:00
ONS Boso Sneek-Jong Almere Cit...
28-02 20:15
Quick Boys-ODIN 59
04-03 14:30
VVOG-Huizen
04-03 14:30
Harkemase Boys-IJsselmeervogel...
04-03 14:30
Capelle-Rijnvogels
04-03 14:30
Rijnsburgse Boy...-Scheveningen
04-03 14:30
ODIN 59-Jong Almere Cit...
04-03 14:30
Stedoco-ONS Boso Sneek
04-03 15:00
Quick Boys-DVS '33 Ermelo
P
G
1.Scheveningen
44
23
2.FC Lisse
42
22
3.IJsselmeervo...
42
23
4.ASWH
40
23
5.Rijnsburgse ...
39
22
6.Jong FC Vole...
38
24
7.Jong FC Gron...
34
24
8.Harkemase Bo...
33
23
9.VVOG
33
24
P
G
10.Quick Boys
30
22
11.Stedoco
29
22
12.DVS '33 Erme...
28
23
13.Capelle
27
22
14.ONS Boso Sne...
27
23
15.ODIN 59
26
23
16.Rijnvogels
23
23
17.Huizen
21
24
18.Jong Almere ...
17
22