Mijn teams

Zaterdag / zondag 2e divisie

Uitslagen
Programma
Stand
26-02 14:30
AFC-Jong Vitesse
2-6
25-02 15:30
HHC Hardenberg-Spakenburg
2-0
25-02 15:00
Lienden-Jong Sparta Rot...
3-0
25-02 14:00
Kon. HFC-Jong AZ
0-1
24-02 20:00
TEC-Jong FC Twente
3-0
20-02 18:30
Jong Sparta Rot...-Jong Vitesse
2-1
20-02 18:30
Jong AZ-Jong FC Twente
1-0
19-02 14:00
TEC-Kon. HFC
2-0
18-02 18:00
Spakenburg-VVSB
1-1
18-02 18:00
Kozakken Boys-De Treffers
1-0
04-03 15:00
Spakenburg-Excelsior M
04-03 15:00
Jong Sparta Rot...-Katwijk
04-03 15:30
GVVV-Kozakken Boys
04-03 18:00
VVSB-De Treffers
04-03 18:00
TEC-Barendrecht
04-03 18:00
Jong AZ-HHC Hardenberg
05-03 14:00
Kon. HFC-Jong Vitesse
05-03 14:30
AFC-Lienden
05-03 14:30
UNA-Jong FC Twente
07-03 20:00
De Treffers-HHC Hardenberg
P
G
1.Jong AZ
55
23
2.Excelsior M
38
24
3.Kozakken Boy...
38
24
4.Katwijk
38
24
5.GVVV
37
23
6.De Treffers
34
21
7.VVSB
33
21
8.AFC
33
21
9.Barendrecht
29
21
P
G
10.Lienden
28
22
11.Jong Sparta ...
27
24
12.Jong Vitesse
26
22
13.TEC
26
22
14.UNA
26
23
15.Spakenburg
25
23
16.Kon. HFC
24
22
17.HHC Hardenbe...
22
22
18.Jong FC Twen...
14
24

Zondag 3e divisie mannen Poule B

Uitslagen
Programma
Stand
26-02 14:30
Be Quick 1887-HBS
3-1
25-02 18:00
Jong FC Den Bos...-Magreb '90
2-3
19-02 14:30
OFC-Quick'20
0-1
19-02 14:30
Be Quick 1887-Hercules
1-2
19-02 14:00
Magreb '90-Westlandia
2-11
19-02 14:00
HBS-HSC '21
3-4
19-02 14:00
OJC Rosmalen-UDI'19/Beter Be...
1-1
19-02 14:00
Juliana '31-De Dijk
3-2
18-02 19:30
EVV-JVC Cuijk
1-1
18-02 18:00
Jong Achilles'2...-Dongen
2-3
04-03 18:00
Jong FC Den Bos...-Jong Achilles'2...
04-03 19:00
OJC Rosmalen-EVV
05-03 14:00
De Dijk-Quick'20
05-03 14:00
Westlandia-Jong De Graafsc...
05-03 14:00
HBS-OFC
05-03 14:00
Juliana '31-JVC Cuijk
05-03 14:30
Magreb '90-Be Quick 1887
05-03 14:30
Dongen-Hercules
05-03 14:30
HSC '21-UDI'19/Beter Be...
08-03 19:30
UDI'19/Beter Be...-Jong Achilles'2...
P
G
1.De Dijk
53
23
2.Westlandia
52
23
3.Dongen
47
23
4.Be Quick 188...
41
22
5.Quick'20
39
21
6.Hercules
37
23
7.HSC '21
33
22
8.EVV
31
21
9.OJC Rosmalen
31
23
P
G
10.OFC
29
22
11.JVC Cuijk
28
22
12.HBS
26
22
13.Juliana '31
22
22
14.Jong Achille...
22
23
15.Jong De Graa...
21
22
16.UDI'19/Beter...
18
20
17.Magreb '90
16
21
18.Jong FC Den ...
16
23

Zaterdag hoofdklasse Poule B

Uitslagen
Programma
Stand
25-02 15:00
Oranje Nassau-SDC Putten
0-3
25-02 14:30
SDV Barneveld-Excelsior'31
1-1
25-02 14:30
NSC Nijkerk-Flevo Boys
4-2
25-02 14:30
AZSV-csv Apeldoorn
0-0
25-02 14:30
Staphorst-asv Dronten
9-0
18-02 15:00
csv Apeldoorn-Sparta Nijkerk
4-0
18-02 15:00
Oranje Nassau-Urk
4-1
18-02 14:30
NSC Nijkerk-asv Dronten
3-0
18-02 14:30
SDC Putten-SDV Barneveld
2-2
18-02 14:30
AZSV-DOVO
2-0
04-03 14:30
Excelsior'31-Urk
04-03 14:30
ACV-NSC Nijkerk
04-03 14:30
Staphorst-Eemdijk
04-03 15:00
Sparta Nijkerk-SDV Barneveld
04-03 15:00
csv Apeldoorn-Oranje Nassau
11-03 14:30
DOVO-SDC Putten
11-03 14:30
Eemdijk-csv Apeldoorn
11-03 14:30
Excelsior'31-Oranje Nassau
11-03 14:30
Staphorst-NSC Nijkerk
11-03 15:00
SDV Barneveld-Genemuiden SC
P
G
1.DOVO
42
21
2.ACV
37
18
3.csv Apeldoor...
36
19
4.Genemuiden S...
35
20
5.Staphorst
34
19
6.SDC Putten
33
20
7.Sparta Nijke...
29
20
8.Excelsior'31
28
19
9.Eemdijk
27
19
P
G
10.AZSV
26
19
11.Urk
26
19
12.NSC Nijkerk
20
18
13.SDV Barnevel...
18
18
14.Flevo Boys
18
21
15.Oranje Nassa...
16
19
16.asv Dronten
5
21

Zondag hoofdklasse Poule B

Uitslagen
Programma
Stand
19-02 14:30
Blauw Geel'38/J...-DHC
0-2
19-02 14:30
DOSKO-Gestel
3-1
19-02 14:30
RKSV Nuenen-Chevremont
1-4
19-02 14:30
OSS'20-Gemert
1-1
19-02 14:30
Groene Ster-RKAVV
1-1
19-02 14:00
Quick-DESO/Van Der Ho...
2-1
19-02 14:00
Vlissingen-EHC/Heuts
1-1
19-02 14:00
IFC-Halsteren
4-2
12-02 14:30
Gemert-DOSKO
1-1
12-02 14:30
Gestel-Vlissingen
3-2
05-03 14:30
Blauw Geel'38/J...-OSS'20
05-03 14:30
Halsteren-Gemert
05-03 14:30
RKSV Nuenen-Groene Ster
05-03 14:30
EHC/Heuts-DHC
05-03 14:30
Chevremont-RKAVV
05-03 14:30
DESO/Van Der Ho...-Gestel
12-03 14:00
DHC-RKSV Nuenen
12-03 14:30
RKAVV-DOSKO
12-03 14:30
Gemert-Vlissingen
12-03 14:30
Halsteren-Blauw Geel'38/J...
P
G
1.Blauw Geel'3...
46
20
2.RKSV Nuenen
35
19
3.Quick
35
20
4.Vlissingen
33
21
5.Gemert
29
20
6.Gestel
28
20
7.DHC
27
19
8.IFC
27
20
9.EHC/Heuts
26
20
P
G
10.OSS'20
23
17
11.Halsteren
23
18
12.DESO/Van Der...
23
19
13.Chevremont
22
20
14.DOSKO
21
21
15.RKAVV
16
19
16.Groene Ster
15
19

Topklasse zaterdag vrouwen

Uitslagen
Programma
Stand
25-02 15:15
Ter Leede VR1-Eldenia VR1
4-2
25-02 14:30
Barendrecht VR1-Buitenveldert V...
0-2
25-02 14:00
Wartburgia VR1-ADO Den Haag Vr...
0-2
18-02 17:15
Eldenia VR1-Woezik VR1
2-0
18-02 15:00
DTS Ede VR1-Ter Leede VR1
2-2
18-02 14:30
Jong Telstar-RKHVV VR1
2-0
18-02 14:00
Buitenveldert V...-RVVH VR1
4-1
18-02 13:00
Saestum VR1-Barendrecht VR1
4-4
11-02 14:00
RVVH VR1-DTS Ede VR1
1-0
17-12 14:00
Buitenveldert V...-ADO Den Haag Vr...
0-2
04-03 13:15
RKHVV VR1-Wartburgia VR1
04-03 17:00
Woezik VR1-Jong Telstar
04-03 17:00
ADO Den Haag Vr...-Saestum VR1
11-03 13:15
RKHVV VR1-ADO Den Haag Vr...
11-03 14:00
RVVH VR1-Eldenia VR1
11-03 14:30
Barendrecht VR1-Jong Telstar
11-03 15:15
Ter Leede VR1-Saestum VR1
11-03 16:30
Buitenveldert V...-DTS Ede VR1
11-03 17:00
Woezik VR1-Wartburgia VR1
18-03 13:00
Saestum VR1-Buitenveldert V...
P
G
1.Buitenvelder...
33
15
2.Ter Leede VR...
32
15
3.ADO Den Haag...
28
14
4.Jong Telstar
28
14
5.Saestum VR1
23
14
6.DTS Ede VR1
19
15
7.Wartburgia V...
17
14
8.RVVH VR1
16
15
9.Eldenia VR1
15
15
P
G
10.Barendrecht ...
14
15
11.Woezik VR1
11
14
12.RKHVV VR1
11
14

Hoofdklasse zondag vrouwen Poule B

Uitslagen
Programma
Stand
26-02 15:00
FC Eindhoven AV...-Maarssen VR1
4-0
26-02 14:00
Victoria Boys V...-Kolping Boys VR...
0-1
26-02 14:00
Fortuna Wormerv...-Buitenveldert V...
2-1
19-02 14:30
SC 't Zand VR1-Maarssen VR1
3-1
19-02 14:00
Kolping Boys VR...-FC Eindhoven AV...
0-2
19-02 13:00
DSE VR1-Venlosche Boys ...
2-0
19-02 12:00
Buitenveldert V...-SVO Fortuna'54 ...
2-3
19-02 12:00
Someren VR1-Victoria Boys V...
3-0
19-02 12:00
Prinses Irene V...-Fortuna Wormerv...
3-1
19-02 12:00
SV Venray VR1-Nuenen VR1
4-1
05-03 12:00
Someren VR1-FC Eindhoven AV...
05-03 14:00
Victoria Boys V...-DSE VR1
05-03 14:00
Fortuna Wormerv...-Nuenen VR1
12-03 12:00
Someren VR1-SVO Fortuna'54 ...
12-03 12:00
Venlosche Boys ...-Fortuna Wormerv...
12-03 14:00
Maarssen VR1-DSE VR1
12-03 14:00
Kolping Boys VR...-SV Venray VR1
12-03 14:00
Victoria Boys V...-Prinses Irene V...
12-03 14:30
Nuenen VR1-SC 't Zand VR1
12-03 15:00
FC Eindhoven AV...-Buitenveldert V...
P
G
1.SC 't Zand V...
45
17
2.Fortuna Worm...
41
16
3.FC Eindhoven...
38
16
4.Prinses Iren...
31
17
5.Buitenvelder...
27
17
6.Nuenen VR1
25
16
7.SV Venray VR...
25
17
8.SVO Fortuna'...
23
17
9.Maarssen VR1
20
16
P
G
10.Someren VR1
19
15
11.DSE VR1
19
16
12.Kolping Boys...
16
17
13.Venlosche Bo...
6
17
14.Victoria Boy...
0
16

Eredivisie

Uitslagen
Programma
Stand
26-02 16:45
Ajax-Heracles Almelo
4-1
26-02 14:30
AZ-PEC Zwolle
1-1
26-02 14:30
Feyenoord-PSV
2-1
26-02 12:30
Go Ahead Eagles-Vitesse
1-3
25-02 20:45
sc Heerenveen-Roda JC
3-0
25-02 19:45
N.E.C.-Sparta Rotterda...
0-1
25-02 19:45
Excelsior-Willem II
0-2
25-02 18:30
FC Groningen-FC Utrecht
2-3
24-02 20:00
ADO Den Haag-FC Twente
1-1
19-02 16:45
ADO Den Haag-Feyenoord
0-1
03-03 20:00
sc Heerenveen-Go Ahead Eagles
04-03 18:30
FC Twente-Willem II
04-03 19:45
PSV-Roda JC
04-03 20:45
PEC Zwolle-Vitesse
05-03 12:30
AZ-Excelsior
05-03 12:30
Sparta Rotterda...-Feyenoord
05-03 14:30
FC Groningen-Ajax
05-03 14:30
FC Utrecht-ADO Den Haag
05-03 16:45
N.E.C.-Heracles Almelo
10-03 20:00
Vitesse-Sparta Rotterda...
P
G
1.Feyenoord
63
24
2.Ajax
58
24
3.PSV
52
24
4.FC Utrecht
40
24
5.AZ
37
24
6.sc Heerenvee...
36
24
7.Vitesse
36
24
8.FC Twente
35
24
9.Willem II
29
24
P
G
10.Heracles Alm...
28
24
11.FC Groningen
27
24
12.N.E.C.
25
24
13.PEC Zwolle
24
24
14.Sparta Rotte...
22
24
15.Roda JC
20
24
16.Go Ahead Eag...
19
24
17.Excelsior
19
24
18.ADO Den Haag
18
24

Jupiler League

Uitslagen
Programma
Stand
24-02 20:00
Jong Ajax-FC Eindhoven
1-1
24-02 20:00
NAC Breda-FC Volendam
1-0
24-02 20:00
Jong PSV-RKC Waalwijk
4-1
24-02 20:00
SC Cambuur-MVV
4-0
24-02 20:00
FC Emmen-Fortuna Sittard
2-3
24-02 20:00
FC Dordrecht-De Graafschap
0-3
24-02 20:00
Helmond Sport-Jong FC Utrecht
1-1
24-02 20:00
Telstar-FC Den Bosch
2-0
24-02 20:00
VVV-Venlo-Achilles'29
4-0
24-02 20:00
Almere City FC-FC Oss
3-3
03-03 20:00
De Graafschap-NAC Breda
03-03 20:00
FC Den Bosch-FC Emmen
03-03 20:00
RKC Waalwijk-Helmond Sport
03-03 20:00
FC Eindhoven-Telstar
03-03 20:00
FC Volendam-FC Dordrecht
03-03 20:00
Fortuna Sittard-Jong PSV
03-03 20:00
MVV-Almere City FC
03-03 20:00
FC Oss-Jong Ajax
05-03 14:30
Achilles'29-SC Cambuur
06-03 20:00
Jong FC Utrecht-VVV-Venlo
P
G
1.VVV-Venlo
62
27
2.Jong Ajax
54
27
3.Jong PSV
49
27
4.FC Volendam
48
27
5.MVV
47
27
6.SC Cambuur
46
27
7.NAC Breda
44
27
8.Almere City ...
43
27
9.FC Eindhoven
40
27
P
G
10.RKC Waalwijk
39
27
11.FC Emmen
38
27
12.Helmond Spor...
38
27
13.FC Den Bosch
33
27
14.Telstar
32
27
15.FC Oss
31
27
16.Fortuna Sitt...
30
27
17.De Graafscha...
27
27
18.Jong FC Utre...
24
27
19.FC Dordrecht
18
27
20.Achilles'29
10
27

Zaterdag 3e divisie mannen Poule A

Uitslagen
Programma
Stand
25-02 17:00
Harkemase Boys-ONS Boso Sneek
1-0
25-02 15:00
Quick Boys-Jong FC Volenda...
2-3
25-02 14:30
Capelle-VVOG
1-0
25-02 14:30
Rijnsburgse Boy...-IJsselmeervogel...
4-3
25-02 14:30
Scheveningen-Rijnvogels
3-0
18-02 15:00
Jong Almere Cit...-IJsselmeervogel...
2-2
18-02 14:30
VVOG-Jong FC Groning...
0-0
18-02 14:30
Huizen-DVS '33 Ermelo
1-5
18-02 14:30
Capelle-Jong FC Volenda...
1-1
18-02 14:30
ODIN 59-FC Lisse
1-0
28-02 20:00
DVS '33 Ermelo-Capelle
28-02 20:00
ONS Boso Sneek-Jong Almere Cit...
28-02 20:15
Quick Boys-ODIN 59
04-03 14:30
VVOG-Huizen
04-03 14:30
Capelle-Rijnvogels
04-03 14:30
ODIN 59-Jong Almere Cit...
04-03 14:30
Rijnsburgse Boy...-Scheveningen
04-03 14:30
Stedoco-ONS Boso Sneek
04-03 14:30
Harkemase Boys-IJsselmeervogel...
04-03 15:00
Quick Boys-DVS '33 Ermelo
P
G
1.Scheveningen
44
23
2.FC Lisse
42
22
3.IJsselmeervo...
42
23
4.ASWH
40
23
5.Rijnsburgse ...
39
22
6.Jong FC Vole...
38
24
7.Jong FC Gron...
34
24
8.Harkemase Bo...
33
23
9.VVOG
33
24
P
G
10.Quick Boys
30
22
11.Stedoco
29
22
12.DVS '33 Erme...
28
23
13.Capelle
27
22
14.ONS Boso Sne...
27
23
15.ODIN 59
26
23
16.Rijnvogels
23
23
17.Huizen
21
24
18.Jong Almere ...
17
22

Zaterdag hoofdklasse Poule A

Uitslagen
Programma
Stand
25-02 14:30
Smitshoek-Noordwijk
0-2
25-02 14:30
Spijkenisse-Zwaluwen
2-0
25-02 14:30
Sliedrecht-Jodan Boys
1-4
25-02 14:30
sv DFS-FC Breukelen
3-0
18-02 14:30
Argon-sv DFS
2-3
18-02 14:30
Ajax-Spijkenisse
1-0
18-02 14:30
Jodan Boys-FC Breukelen
1-1
18-02 14:30
RVVH-Zwaluwen
1-1
18-02 14:30
Ter Leede-Achilles Veen
1-2
18-02 14:30
Hoek-Smitshoek
1-1
04-03 14:30
Smitshoek-Spijkenisse
04-03 14:30
sv DFS-Ajax
04-03 14:30
FC Breukelen-Achilles Veen
11-03 14:30
Swift-RVVH
11-03 14:30
Zwaluwen-Jodan Boys
11-03 14:30
Spijkenisse-Argon
11-03 14:30
Noordwijk-Ajax
11-03 14:30
Achilles Veen-Sliedrecht
11-03 14:30
sv DFS-Ter Leede
11-03 14:30
FC Breukelen-Hoek
P
G
1.Ter Leede
37
18
2.Noordwijk
37
19
3.Achilles Vee...
36
17
4.Spijkenisse
34
18
5.Swift
33
19
6.Ajax
32
17
7.Hoek
28
20
8.sv DFS
26
18
9.Jodan Boys
26
19
P
G
10.Argon
21
19
11.RVVH
20
18
12.Zwaluwen
19
18
13.Smitshoek
11
18
14.Sliedrecht
11
19
15.FC Breukelen
7
17

Zondag hoofdklasse Poule A

Uitslagen
Programma
Stand
26-02 14:00
Hollandia-SJC
1-3
26-02 14:00
Dieze West-ADO '20
2-7
26-02 14:00
V.V. Heerenveen-JOS/W'graafsmee...
1-1
26-02 14:00
MSC-Hoogland
3-1
19-02 14:30
Alverna-Silvolde
0-1
19-02 14:00
Meern De-RKHVV
4-2
19-02 14:00
SDO-MSC
1-1
19-02 14:00
JOS/W'graafsmee...-SJC
0-2
19-02 14:00
ADO '20-Woezik
1-1
19-02 14:00
Bataven-Hollandia
2-2
05-03 14:00
Hoogland-RKHVV
05-03 14:00
Hollandia-Dieze West
05-03 14:00
SJC-V.V. Heerenveen
05-03 14:00
Bataven-SWZ Boso Sneek
05-03 14:00
Silvolde-MSC
05-03 14:30
Alverna-SDO
05-03 14:30
Woezik-Meern De
11-03 19:00
RKHVV-Bataven
12-03 14:00
Hoogland-JOS/W'graafsmee...
12-03 14:00
Hollandia-Alverna
P
G
1.ADO '20
38
19
2.SJC
33
18
3.Silvolde
32
17
4.Woezik
32
18
5.SWZ Boso Sne...
30
18
6.Hollandia
28
18
7.JOS/W'graafs...
28
20
8.RKHVV
27
17
9.SDO
25
18
P
G
10.Meern De
25
20
11.Hoogland
22
19
12.V.V. Heerenv...
22
20
13.MSC
20
18
14.Alverna
18
18
15.Bataven
16
17
16.Dieze West
6
19

Eredivisie Vrouwen

Uitslagen
Programma
Stand
25-02 18:00
Telstar-Ajax
1-1
24-02 19:30
FC Twente-sc Heerenveen
3-0
24-02 19:30
PEC Zwolle-PSV
1-3
24-02 19:30
Achilles'29-ADO Den Haag
0-5
21-02 20:00
Achilles'29-PEC Zwolle
3-2
18-02 16:00
ADO Den Haag-sc Heerenveen
2-2
17-02 19:30
Telstar-FC Twente
2-7
17-02 19:30
PEC Zwolle-Ajax
0-5
17-02 19:30
PSV-Achilles'29
5-0
11-02 19:30
Achilles'29-PEC Zwolle
-
14-03 20:00
sc Heerenveen-Telstar
17-03 19:30
Ajax-Achilles'29
17-03 19:30
FC Twente-PEC Zwolle
17-03 19:30
ADO Den Haag-Telstar
17-03 19:30
sc Heerenveen-PSV
24-03 19:30
ADO Den Haag-FC Twente
24-03 19:30
PEC Zwolle-Telstar
24-03 19:30
PSV-Ajax
24-03 19:30
Achilles'29-sc Heerenveen
31-03 19:30
Ajax-ADO Den Haag
P
G
1.Ajax
48
18
2.FC Twente
39
18
3.ADO Den Haag
39
18
4.PSV
30
18
5.Telstar
16
17
6.sc Heerenvee...
15
17
7.Achilles'29
10
18
8.PEC Zwolle
5
18

Hoofdklasse zaterdag vrouwen Poule A

Uitslagen
Programma
Stand
25-02 15:00
IJzendijke VR1-Oranje Nassau V...
2-0
25-02 14:30
SSS VR1-HTC VR1
3-0
25-02 14:30
Be Quick'28 VR1-RCL VR1
4-1
25-02 14:30
Jong PEC Zwolle-Stedoco VR1
2-1
25-02 14:30
Heerenveen VR1-Sporting 70 VR1
1-0
25-02 12:30
Ter Leede VR2-VIOD VR1
2-0
18-02 15:00
Oranje Nassau V...-Be Quick'28 VR1
1-2
18-02 15:00
Sporting 70 VR1-SSS VR1
1-1
18-02 14:30
RCL VR1-Ter Leede VR2
1-4
18-02 14:30
Stedoco VR1-IJzendijke VR1
3-0
11-03 12:30
Ter Leede VR2-Stedoco VR1
11-03 14:30
SSS VR1-Jong PEC Zwolle
11-03 14:30
Be Quick'28 VR1-VIOD VR1
11-03 14:30
Heerenveen VR1-HTC VR1
11-03 15:00
IJzendijke VR1-Sporting 70 VR1
11-03 15:00
Oranje Nassau V...-RCL VR1
18-03 14:30
SSS VR1-Ter Leede VR2
18-03 14:30
Stedoco VR1-Oranje Nassau V...
18-03 14:30
HTC VR1-IJzendijke VR1
18-03 14:30
VIOD VR1-RCL VR1
P
G
1.RCL VR1
33
15
2.Jong PEC Zwo...
28
15
3.VIOD VR1
24
14
4.SSS VR1
22
14
5.Oranje Nassa...
20
14
6.Heerenveen V...
19
14
7.Be Quick'28 ...
19
15
8.Stedoco VR1
19
15
9.IJzendijke V...
18
15
P
G
10.Ter Leede VR...
16
15
11.HTC VR1
14
15
12.Sporting 70 ...
12
15